Семінар для архітекторів та дизайнерів GESSI

11.08.2016, 16:46

19 серпня о 17:00 запрошуємо відвідати семінар від компанії Gessi у салоні інтер'єру і декору Bianconero. 

Італійська компанія Gessi, що спеціалізується на виробництві ексклюзивних змішувачів і аксесуарів для ванної кімнати, по праву завоювала лідируючу позицію на світовому ринку сантехнічного обладнання. Заснована в 1990 році, компанія за вельми короткий термін завоювала репутацію виробника високоякісних виробів, головна перевага яких - вишуканий дизайн, який випереджає час, благородні поверхні, естетичне різноманіття, чудова колірна гамма і висока якість. На фабриці працює група провідних світових архітекторів і дизайнерів, які закінчили відомі Академії образотворчих мистецтв Італії.

Всі колекції змішувачів і аксесуарів для ванної кімнати Gessi мають великий попит і прекрасно поєднуються з будь-якими стилями, створюючи гармонійні і цікаві інтер'єри.

Gessi вірить в інновації, як засіб досягнення мрій і прогнозування нових потреб. Не обмежуючи себе винаходом нових стилістичних рішень для дизайну інтер'єру і створення комфорту, Gessi з повагою ставиться до навколишнього середовища, використовуючи нові технології, виробничі процеси та інноваційні матеріали.

Продукти Gessi користуються неймовірним попитом серед архітекторів, дизайнерів інтер'єру і ентузіастів вишуканого способу життя -  вільних, творчих, динамічних та інноваційних людей, які мислять поза рамками, створюючи майбутнє.