"Краса для мене - це жінка." - Fabio Pesce

08.03.2016, 18:56

"Краса для мене - це жінка." - Fabio Pesce


Не дарма для зустрічі із Fabio Pesce ми вибрали саме цей святковий весняний день - адже всі колекції LaDiva носять імена жінок.

Під час чаювання з італійським дизайнером та власником фабрики LaDiva Fabio Pesce ми дізналися багато секретів, які приховують у собі колекції керамічної плитки. У кожному імені прихована маленька таємниця великої Жінки. Кожна із них додає особливого шарму та загадковості колекціям LaDiva. Anna, Violante, Greta, Giorgia, Gulia, Margherita, Daniela... Музи творця, завдяки яким ми можемо насолоджуватися його творіннями. Це не просто керамічна плитка, а витвір мистецтва, натхненний красою та жіночністю. Кожна із них додасть особливості Вашому інтер'єру.

А чи знали ви, що за кожним кольором, який представлений фабрикою LaDiva, приховуються відтінки законодавця моди і стилю CHANEL? Саме барви емалей для нігтів лежать у основі кольорової палітри колекцій LaDiva.

Про все це та багато іншого ми дізналися за філіжанкою кави у невимушеній дружній атмосфері  у салоні інтер'єру та декору Bianconero.

Нові ідеї та поради клієнтів дозволили La Diva стати неповторною. Виробництво La Diva унікальне у своєму секторі, так як весь матеріал виготовляється виключно під кожне індивідуальне замовлення. Обравши для оздоблення Вашого інтер’єру керамічну плитку фабрики La Diva, Ви отримаєте неординарне та стильне інтер’єрне рішення!

Fabio Pesce наділив плитку і спеціальні елементи відмінними ознаками експресіонізму, які йому дали міжнародну популярність. На даний момент він найбільш успішний дизайнер в керамічному секторі і єдиний хто проектує всю повноцінну лінію плиток під власним брендом. Девіз Fabio Pesce такий: «Не хочу будинку у будь-якому стилі, я хочу будинок в стилі LaDiva.»

Виробництво LaDiva унікальне у своєму секторі, так як весь матеріал виготовляється методом пресування (фон, декори, спеціальні елементи) тримається на складі та фарбується виключно під індивідуально отримане замовлення. Девіз LaDiva це 100% гарантія одного тону у кожному окремому замовленні.

"Не існує жодної фабрики в світі, яка виробляла б плитку за нашою технологією." Fabio Pesce

Протягом останніх двох років LaDiva відчула вагомий підйом у розвитку і змогла встановитися на інтернаціональному рівні.