• Кваліфіковані дизайнери продумають проект інтер’єру до найменших дрібниць, допоможуть вибрати з широкого асортименту ті матеріали, які задовольнять саме Ваші потреби, та повністю будуть відповідати Вашим бажанням. Скориставшись послугами наших фахівців, Ви отримаєте комплексний підхід - поєднання функціональності та краси, інноваційних технологій та безперечного стилю. Безумовно – Ви будете задоволені! 

• Кожен проект – це відображення особистості. Наша команда допоможе реалізувати Ваші бажання та запропонує цікаві ідеї для створення ексклюзивного простору, який підкреслить Ваш статус та буде надихати на нові досягнення!

• Довіртесь нам – і ми не підведемо! Bianconero - команда справжніх професіоналів, що об’єдналися у надійну компанію.

• Іноді, вибір предметів інтер’єру стає справжньою проблемою. Ми беремо всі складності, які виникають в процесі оздоблення Вашого житла, на себе. Наші фахівці допоможуть вирішити проблеми та дадуть відповіді на всі Ваші запитання, тому, ремонт та оздоблення оселі стане для Вас приємним та творчим процесом. Ми допоможемо Вам зробити найкращий вибір. Ви завжди можете на нас розраховувати.

• Bianconero пропонує товари найкращих брендів зі світовим іменем. У нашому салоні представлена продукція провідних італійських виробників керамічної плитки, сантехніки, підлогового покриття, оздоблювальних матеріалів та декору. Співпрацюючи з нами, Ви отримаєте бездоганну якість за розумну ціну.

• Ми цінуємо Ваш час! Вам буде не тільки зручно, а й приємно працювати з нами. Ми оберемо всі потрібні матеріали для Вашого інтер’єру максимально швидко та доставимо товар у стислі терміни, так як співпрацюємо з виробниками напряму.

• Ми пропонуємо Вам лише найкращі товари виробників зі світовим іменем. У салоні інтер’єру та декору Bianconero представлена елітна сантехніка, змішувачі та аксесуари для ванних кімнат таких брендів: Jacuzzi, Petracer`s, Linea Tre, Devon&Devon, Bardelli, Gessi, Cielo, Antonio Lupi, La Diva, Huppe, Flaminia, Treesse, Atlas Concorde, Axor, Emil Ceramica, Margaroli, Gaia Suite, Karol, DSG, Eurodesign, Appiani, Decoratori Bassanesi, Sicis та інших. Ми пропонуємо Вам широкий асортимент шпалер, представлений такими фабриками, як KT Exclusive, Khroma, Marburg, Seabrook, Guy Masureel, Sangiorgio, Paravox, Ronaldo Redding та іншими виробниками елітного стінового покриття.

• Ми пропонуємо Вам інноваційні розробки провідних світових брендів, які, завдяки значним інвестиціям та багаторічному удосконаленню, займають лідируючі позиції на ринку, а їх продукція відповідає сучасним розробкам та технологіям. Наші спеціалісти допоможуть зробити Ваш інтер’єр багатофункціональним, практичним та витриманим у всіх ергономічних стандартах.

• Наш салон пропонує широкий асортимент товарів, що зроблять інтер’єр Вашого дому стильним, зручним та розкішним. У нас Ви знайдете ванни, кераміку, комплектуючі та аксесуари, підлогове покриття та оздоблювальні матеріали – усе, що в комплексі створить почуття затишку та комфорту у Вашій оселі. Ми допоможемо втілити Ваші мрії у життя.